תנאי שימוש ותקנון
 

אתר אינטרנט פביאן ספרים ומכשירי כתיבה
 

תקנון זה ממצה את זכויות וחובות הצדדים בקשר לשימוש בשירות מהווה הסכמה מלאה לאמור בו.
 

 1. בעצם השימוש וביצוע פעולות באתר, בכל צורה שהיא, הנך מצהיר/ה ומאשר/ת כי קראת בעיון, הבנת ואת/ה מסכים/מה ומקבל/ת על עצמך את תנאי השימוש וכי לא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד חברת טל פליישר – פביאן ספרים ומכשירי כתיבה (להלן: "פביאן ספרים ומכשירי כתיבה" ו/או "החברה"), מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפורשות שניתנו בהתאם לתנאי השימוש. במקרה בו אינך מסכים לאמור בהסכם זה הינך נדרש ללא כל דיחוי לחדול מלעשות כל שימוש באתר.
   

 2. המונח "משתמש/ת" משמעו כל אדם המפורט בסעיף 5 העושה שימוש באתר זה בכל דרך וצורה שהיא.
   

 3. תנאי השימוש וכל הפעולות באמצעות האתר נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל וכפופים לדין הישראלי בלבד. לבית המשפט המוסמך בתל אביב-יפו סמכות שיפוט מקומית ייחודית בלעדית, בכל עניין ומחלוקת הנוגעים לתנאי השימוש, לשימוש או לכל עילה שמקורה בפעולה שהתבצעה באמצעות באתר.
   

 4. פרטי העוסק: טל פליישר – פביאן ספרים ומכשירי כתיבה, ע.מ. 021648852, רח' ברנר 4 רעננה.
   

 5.  מי יכול לבצע פעולות באתר – "משתמש"

  • כל בגיר מעל גיל 18 שבבעלותו כרטיס אשראי המונפק והתקף בישראל והשייך לאחת מחברות האשראי בישראל כגון - ויזה כ.א.ל., ויזה אלפא, ישראכרט, דיינרס קלאב ישראל בע"מ ולאומי קארד.

  • מי שאינו רוכש לצורכי מסחר (כגון: דילרים, מפיצים, סיטונאים, קמעונאים וכו')
    

 6.  הזמנת מוצרים ותשלום

  • רכישת המוצרים באתר מתבצעת בדרך של יצירת סל קניות אליו מצטברים כל המוצרים שהמשתמש מבקש לרכוש באתר.

  • ניתן לבצע רכישה באמצעות כרטיס אשראי באתר או PAYPAL.

  •  לחיצה על לחצן "לתשלום" תעביר את המשתמש לדף שבו יתבקש למלא פרטים אישיים ופרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו מתבקש ביצוע הרכישה, או לחילופין לאתר PAY PAL  להשלמת תהליך התשלום.
    

 7.  אספקות מוצרים

  • הזמנות של מוצרים מהאתר אשר תקלטנה ותאושרנה במערכת המחשוב של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה בימים א'-ה' עד לשעה: 13:00 בצהרים, תסופקנה בתוך 14 ימי עסקים באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שיליחויות שפביאן ספרים ומכשירי כתיבה תבחר בו. הזמנות אשר תקלטנה ותאושרנה במערכת המחשוב של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה לאחר השעה 13:00 בצהריים, תחשבנה ככאלו שנקלטו ביום העסקים שלאחר היום בו נקלטו.

  • מועדי האספקה כפופים לעיכובים עקב כוח עליון, כגון - שביתות, השבתות, מלחמה, גיוס כללי, פגעי טבע ונסיבות דומות ו/או עיכובים עקב גורמים ו/או אירועים לא צפויים ו/או שאינם בשליטתה הבלעדית של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה.

  •  זמן ומועד האספקה מתייחס לימי עסקים בלבד (ימים א'-ה' בלבד, לא כולל ימי חגים ומועדים רשמיים, ערבי חג, שבתון וכיו"ב).

  • במעמד האספקה שיתואם עם הלקוח חובה על המזמין או מי מטעמו המורשה לחתום בשמו על טופס קבלת המשלוח להימצא בכתובת שבחר לביצוע המשלוח ולהציג בפני השליח את כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן תעודה מזהה של מקבל המשלוח. במקרה שהלקוח או מי מטעמו לא ימצא בכתובת שנבחרה לביצוע המשלוח, אספקת ההזמנה תידחה למועד חדש סמוך (יום העסקים הבא באזור החלוקה) והלקוח יישא בהוצאות האספקה.

  • אספקת המוצר תבוצע כפי שהוא ("AS IS"). במידה ונדרשת הרכבה של המוצר, תתווסף למחיר המוצר גם עלות הרכבה ככל שהלקוח יבקש שירות זה.

  • לכל הזמנה תתווסף עלות משלוח כפי שמופיע בעמוד המוצר בהתאם לסוג המשלוח. ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים בתיאום ע"פ שעות פעילות החנות.

  • מוצרים המוצגים באתר יכול שיהיו לא זמינים במלאי ו/או לא מתאימים למכירה במועד בו המשתמש מעוניין לרכוש אותם
    

 8. מדיניות החזרות וביטולים
  פביאן ספרים ומכשירי כתיבה מציעה  ללקוחותיה מדיניות החזרות נוחה וגמישה :

  • מוצרים שנרכשו באתר האינטרנט, ניתן לבטלו באמצעות הודעה בכתב לחברה, שיפורטו בה שמו המלא ומספר תעודת הזהות של הרוכש המבטל (להלן "הודעת הביטול"), לרבות באמצעות פקס ודוא"ל, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בכתב המכיל את תנאי העסקה, לרבות תיאורו ומחירו של המוצר, אחריות, מדיניות ביטולים וכד', לפי המאוחר מבניהם, כדלקמן והכל בהתאם להוראות החוק.

  • ניתן להחזיר סחורה אך ורק כאשר המוצר באריזתו המקורית ובמצבו המקורי, כאשר המוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש בידי הלקוח ובצירוף כל החומר הנלווה (שלא נפתח ולא נעשה בו שימוש ). למען הסר ספק, חבור מוצר לחשמל ייחשב שימוש במוצר.
   ** ציוד משרדי עד 14 יום   
   ** מוצרי אלקטרוניקה עד 14 יום

    

 9.  אופן החזרת התמורה

  • החזרת התמורה, תיעשה באותו אופן שנעשה בו התשלום; היה התשלום בכרטיס אשראי, יזוכה  כרטיס האשראי של הלקוח.
    

 10. דמי ביטול

  • החברה רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם. במידה ואמצעי תשלום העסקה הינו כרטיס אשראי, ינוכו בנוסף כ-1.5% מערך העסקה - בגין עמלת סליקה

   1. נעשתה העסקה בכרטיס אשראי  וחברת כרטיסי האשראי גבתה מהחברה תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאית החברה לחייב את הלקוח  בתשלום שנגבה ממנה.

   2. דמי הביטול ייגבו רק בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה.
     

 11. החזרת מוצר בעת שנרכש במסגרת מבצע קנה וקבל: בעת החזרת מוצר שנרכש ב"מחיר מיוחד" או במתנה במסגרת מבצע קנה וקבל – שווי ההחזרה היינתן ללקוח, הינו שווי התשלום בחשבונית הרכישה בקיזוז הבא: במידה והלקוח מעוניין לבצע החזרה לסל המוצרים שרכש וללא ההטבה שניתנה לו במעמד העסקה, ערך הזיכוי בגין המוצרים שרכש יבוצע בקיזוז גובה ההנחה הניתנה ללקוח על ההטבה במעמד העסקה. באם ירצה לבצע החזרה על כל סל המוצרים שרכש ובאם המוצרים סגורים באריזתם ללא כל שימוש וללא פגם באריזה, יתאפשר ללקוח לקבל זיכוי מלא בהתאם לשווי חשבונית רכישה. ההחזרות הנ"ל יתאפשרו עד 14 יום מעת הרכישה.
   

 12. הגבלת זכות ההחזרה:

  • זכות ההחזרה כאמור לא תחול לגבי:

   1.  מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן על פי מידות או דרישות מיוחדות

   2. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהלקוח פתח את אריזתם המקורית

   3. בכפוף ובנוסף לאמור לעיל:

  • מוצרי טכנולוגיה

   1.  מוצרי טכנולוגיה שנפתחו והינם פגומים ניתנים להחלפה במוצר חדש רק כאשר המוצר פגום באריזתו המקורית וזאת במשרדי החברה ובתוך 14 יום בלבד.

   2.  החזרת מוצר לצורך זיכוי הלקוח יעשה באישור ספק בלבד ובתנאי שהמוצר לא חובר לחשמל ונמצא באריזתו המקורית

  •  מוצרים מתכלים

   1. . אין לבצע החזרה או החלפה של ראשי דיו וטונרים שנפתחו אריזתם. טונרים וראשי דיו אשר לא תקינים יש לשלוח לבדיקת מעבדה .ללקוח ישנה אפשרות למסור את המוצרים למשרדי החברה ואנו נשלח את הפריטים למעבדת ספק. כמו כן, הלקוח יכול לפנות ישירות לספק.
     

 13. תוכן האתר
  התמונות באתר, בקטלוג וביתר הפרסומים, נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהמידע המצוי באתר יהיה מלא ומדויק, עשויות ליפול בו טעויות או שגיאות בתום לב. פביאן ספרים ומכשירי כתיבה שומרת לעצמה את הזכות לתקן כל טעות שכאמור קרתה בתום לב.
   

 14. מחיר
  מחירו של מוצר המופיע באתר כולל מע"מ (אלא אם צוין אחרת).
   

 15. זכויות קניין וסימני מסחר
  כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, תוכנו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידיאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים, וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו ("תכולת האתר"), הינם בבעלותה הבלעדית של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה ו/או צדדים שלישים מהם קיבלה פביאן ספרים ומכשירי כתיבה רישיון. האתר מכיל חומרים ותכנים אשר מוגנים תחת זכויות יוצרים, סימני מסחר וזכויות קניין רוחני נוספות בהתאם לחוקי מדינת ישראל ואמנות בינלאומיות אותן מדינת ישראל אשררה.

  השמות והלוגו "פביאן ספרים ומכשירי כתיבה" וכל סימני המסחר באתר ו/או הקשורים בשמות אלה הינם סימני מסחר רשומים של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה וקניינה הבלעדי. אין לעשות בסימני המסחר כל שימוש, אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע"י פביאן ספרים ומכשירי כתיבה.
   

 16. הגבלת השימוש

  אין להעתיק, לשחזר, לשכפל, להפיץ, להציג, לטעון, לשדר, לפרסם, לעדכן, למכור, להכניס שינויים ו/או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, בכל צורה או דרך שהיא, בתכולת האתר ו/או בפריטי המידע, התוכנה, המוצרים ו/או השירותים שמקורם באתר, כולם או חלקם, אלא בכפוף לתנאי השימוש או אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידי פביאן ספרים ומכשירי כתיבה. אין לעשות באתר ו/או בתכולת האתר שימוש לכל מטרה בלתי חוקית. שימוש, במישרין או בעקיפין במידע הקיים במאגרי הנתונים של האתר הינו אסור בתכלית האיסור.

  הנך רשאי/ת לעשות שימוש בחלקים מן האתר לצורך הזמנת מוצרים או כאמצעי לביצוע רכישות דרך האינטרנט בלבד, בכפוף לכך שלא יבוצע כל שינוי מכל מין וסוג שהוא באתר וכן כי ישמרו כל ההודעות הקשורות לזכויות הקניין והקניין הרוחני הכלולות באתר.

  המשתמש יעשה שימוש באתר, בנתונים ובמידע למטרות חוקיות בלבד. המשתמש מתחייב בזאת להימנע מלהפיץ וירוסים וכל אמצעי טכנולוגי אחר שעלול לפגוע ו/או לשבש את פעילותו התקינה של האתר.

  הפר המשתמש את תנאי השימוש באתר, פביאן ספרים ומכשירי כתיבה תהיה רשאית להפסיק את השרות לאלתר וללא הודעה מראש ומבלי לגרוע מכל זכות אחרת העומדת לה עפ"י כל דין. כמו כן, המשתמש מתחייב לשפות את פביאן ספרים ומכשירי כתיבה ולפטור אותה מאחריות במקרה בו תוגש תביעה ע"י צד שלישי בשל הפרת הסכם זה ע"י המשתמש ו/או הפרת זכויות הצד השלישי.
   

 17. הגבלת אחריות

  השימוש באתר הינו "כפי שהוא(As Is)". פביאן ספרים ומכשירי כתיבה לא מתחייבת כי האתר יפעל ללא תקלות, כי הנתונים והמידע אינם מכילים אי-דיוקים ושגיאות. פביאן ספרים ומכשירי כתיבה אינה אחראית לכל שימוש באתר, בנתונים ובמידע, לרבות להתאמתם למטרה ספציפית, לרמות עדכון של הנתונים והמידע המופיעים באתר, למעט מחירי מוצרים, לאיכות הנתונים והמידע, לנזקי חומרה או תוכנה העלולים להיגרם מתוכנות-זדוניות, או לנזקים הנובעים מכל כשל, עיכוב, איחור, אי-דיוק, השמטה בנתונים ובמידע. המשתמש מסכים ומתחייב ליטול על עצמו בלבד את כל האחריות לרבות כל סיכון אפשרי הנובע מכל שימוש שייעשה באתר.

  האחריות לטיב ואיכות המוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה של היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים, בהתאם לתנאי תעודת האחריות והשירות המוצמדים לכל מוצר, למעט מוצרים שפביאן ספרים ומכשירי כתיבה הודיעה במפורש שהשירות והאחריות בגינם ניתנים על ידה ו/או מי מטעמה ולתקופה המוגדרת ע"פ חוק.

  פביאן ספרים ומכשירי כתיבה אינה ולא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים ו/או פגיעה בשם הטוב ו/או במוניטין, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר, בגין עיכוב בשימוש ו/או אי יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת.

  פביאן ספרים ומכשירי כתיבה אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם, לא יופרעו או יופסקו, יתקיימו ללא טעויות, ויהיו חסינים מפני כל גישה בלתי מורשית למחשבים למרות מאמציה בעניין, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים ובמערכות התקשורת של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה והיא לא תישא בכל אחריות במקרה של שיבושים או בעיות כאמור.

  בכל מקרה שפביאן ספרים ומכשירי כתיבה לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים או בכל מקרה של שיבושים אחרים כגון בעיות מלאי, חוסר, אספקה וכיו”ב, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של פביאן ספרים ומכשירי כתיבה, אזי, למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי החשבון בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא פביאן ספרים ומכשירי כתיבה בכל אחריות כלפי המזמין.

   

 18. קישורים לאתרים זרים

  האתר מכיל קישורים לאתרים ושירותים באינטרנט, שאינם מופעלים על ידי פביאן ספרים ומכשירי כתיבה ושאין לה כל שליטה בהם ("אתרים זרים"). השימוש באתרים זרים יעשה ישירות מול בעלי האתרים, על אחריותו/ה הבלעדית והמלאה של המשתמש/ת ובכפוף לכל תנאי השימוש הרלוונטיים. פביאן ספרים ומכשירי כתיבה אינה ולא תהא אחראית, לשימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות שיבוצעו באתרים זרים ו/או לתכנים המופיעים בהם.

   

 19. פרטיות וסודיות מידע

  הפרטים שימסרו ע"י המשתמש לצורך ביצוע הרכישה ישמרו על ידי פביאן ספרים ומכשירי כתיבה בהתאם לחוקי הגנת הפרטיות.

  המידע הרגיש שנמסר לחברה מועבר באמצעות שרת מאובטח, המידע שלך מוצפן בדרכו בין המחשב שלך לשרת האתר. הצפנה זו מקשה או אינה מאפשרת לאחרים לראות את הנתונים והמידע האישי שהנך מוסר. פביאן ספרים ומכשירי כתיבה עושה שימוש באמצעי אבטחת מידע סבירים אשר מהווים סטנדרט בתעשיית האינטרנט ואף מעדכנת ו/או משכללת את אמצעי האבטחה, כאמור מעת לעת וזאת על מנת להגן על המידע. למרות האמור לעיל, קיים סיכון של חדירה למאגרי הנתונים. כל עוד החברה נוקטת באמצעי אבטחה סבירים, היא לא תהיה אחראית לנזק שנגרם בעקבות פריצה כאמור ועל העברת מידע אודותיך או מידע שנמסר על ידך לצד ג' כלשהו כתוצאה מפריצה כזו. פביאן ספרים ומכשירי כתיבה שומרת לעצמה את הזכות לנקוט באמצעי אבטחה סבירים אחרים מהמתואר לעיל, התואמים את הסטנדרט הנהוג בתעשיית האינטרנט.

  בהסכמתך לתנאי השימוש ותקנון זה הינך מאשר לפביאן ספרים ומכשירי כתיבה לפנות אליך בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או בפביאן ספרים ומכשירי כתיבה ו/או בדבר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב.

   

 20. שונות

  • פביאן ספרים ומכשירי כתיבה שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי. תנאי שימוש מעודכנים יכנסו לתוקפם תוך 14 ימים מיום פרסומם באתר.

  • לפביאן ספרים ומכשירי כתיבה הזכות לקבוע את המוצרים והשירותים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.

  • פביאן ספרים ומכשירי כתיבה שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

  • פביאן ספרים ומכשירי כתיבה רשאית לשנות את האתר, מבנהו, מראהו, תכניו, היקף השירותים הניתנים בו וכל חלק בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי פביאן ספרים ומכשירי כתיבה בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים.

בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

תקנון